REGES, A LUXURY COLLECTION RESORT&SPA, ÇEŞME AÇILDI

Dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott Grubu’nun The Luxury Collection markasının lüks oteli Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, Çeşme’nin ilk uluslararası lüks otel işletmesi

olarak seçkin misafirlerine eşsiz bir yaşam stili adresi olmak için kapılarını açtı.

“Best practice of refined luxury” mottosuyla misafirlerini ağırlamaya başlayan Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, kişiye özel hizmet anlayışı, deneyim odaklı yaklaşımı, Türkiye’nin gastronomik mirasını mutfak kültürüyle buluşturan restoranlarıyla Çeşme’ye uluslararası lüks bir yaklaşım getirecek.

Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, muhteşem bir manzaraya sahip, kusursuz konfor ve kaliteli anlar için özenle tasarlanan 104 odasıyla Çeşme’de uluslararası lüks deneyimi sunmaya başladı.

Kusursuz gastronomi şöleni

İlhamını, bulunduğu toprakların, içgüdüsel konukseverlik anlayışından alan Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme, Türkiye’nin gastronomik mirasını mutfağına yansıttığı toplam iki restoran ve dört barıyla farklı damak tatlarına hitap

eden gastronomi deneyimine ev sahipliği yapıyor.

Otelde, Ege’nin her iki yakasından lezzetler ve çağdaş Asya- Pasifik mutfağının en özel sunumları, Çeşme Yarımadası’nda yetişen üzümlerden yapılan özel şaraplarla eşleştirilerek, lezzet avcılarına servis ediliyor.

Ege’nin şifalı suları, Reges’in enerjisiyle buluşuyor

Her bölümü özenle tasarlanan, 1400 metrekare alan üzerine kurulu SPA Merkezi, minimalist tarzıyla, sadeliği kusursuzlukla bir araya getiriyor. Özgün tasarımı, arzu eden müşterilere VIP terapi odası seçenekleriyle, klasik terapilerin yanı sıra imza terapi programları ve cilt bakımlarıyla, bölgenin en kapsamlı sağlık, güzellik ve terapi programlarını lüks dokunuşlar eşliğinde sunuyor. Spor tutkusundan vazgeçemeyenlere, son teknolojiyle donatılan fitness merkezi haftanın 7 günü 24 saat hizmet veriyor.

The Luxury Collection markasıyla lüksü Çeşme’ye getirecek olan Reges, a Luxury Collection Resort & SPA, Çeşme,
Ege Riviearası’nın muhteşem atmosferini lüksle birlikte deneyimlemek üzere misafirlerini bekliyor.

Kaynak: Boss Life Dergi