Leziz Tatların Durağı Kırk Fırın Yeni Şubesiyle Çayyolu’nda!

kırk fırın
kırk fırın

2015 yılında lezzet yolculuğuna başlayan Kırk Fırın, üçüncü şubesini geçtiğimiz ay Ankara Çayyolu’nda misafirleri ile buluşturdu! Misafirlerine lezzetli anlar yaşatmaya devam eden Kırk Fırın, huzur dolu atmosferi, 40 Fırın’a özel tatları ve yeni ‘Kids Club’ alanı ile Çayyolu’nda özellikle çocuklu ailelerin yeni durağı haline geldi. 

Çayyolu Sakinlerinin Yeni Komşu’su Kırk Fırın! 

Şehrin merkezinde şehrin kalabalığından kaçarak hayatı yavaşlatmak isteyenler rotasını Kırk Fırın’a çeviriyor. Bazen bir kahve ve tatlı eşliğinde, bazen leziz bir ana yemek menüsüyle misafirlerini mutlu etmeyi başaran Kırk Fırın şimdiden Çayyolu’nun en gözde mekanlarından biri oldu! 

Kırk Fırın’ın Zengin Menüsünde Neler Var? 

Alışılagelmiş serpme kahvaltıların aksine, gurme tatları ve kahvaltının parlayan yıldızı fırından sıcacık çıkan ‘Haçapuri’ ile doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı deneyimi sunuyor. Üstelik beğendiğiniz tatları Kırk Fırın Gurme Market alanından satın alma şansınız da var. Misafirler, bu enfes kahvaltının her lokmasının keyfini çıkarırken, çocuklar da Kids Club’ta yaşıtlarıyla eğlencenin tadına varıyor.  Serpme kahvaltı menünün en çok tercih edileni gibi görünse de ana yemekleri ile kulaktan kulağa yayılan bir üne sahipler… Ottoman Steak veya Etli Çökertme Kebabını denemeden buradan ayrılmayın deriz, zira enfes bir ana yemek önerisi…

Kırk Fırın’da misafirler kendini evinde gibi hissediyor, sanıyoruz ki işin sırrı da bu! Şimdiden Çayyolu sakinlerinin ‘Komşu’su olarak anılmaya başlamış bile…

Menüsünde yalnızca serpme kahvaltı ve ana yemek çeşitleri yok elbet; burgerler, aperitifler, leziz pideler, makarnalar, salatalar ve dahası… Unlu mamulleri ve tatlılarına gelecek olursak 40 Fırın, isminin hakkını fazlasıyla veriyor diyebiliriz. Kırk Fırın unlu mamuller vitrininden seçim yapmak isterseniz işiniz oldukça zor, hepsi birbirinden taze ve enfes görünen bu tatlar misafirlerin aklını çeliyor. 

Sıcak ve samimi ortamının yanı sıra çocuklara özel hazırlanmış ‘Kids Club’ çocuk alanı ile  eğlence durağı haline geliyor!

Kırk Fırın, çocuklu aileler için çocuklarını gönül rahatlığıyla teslim edebileceği bir alan oluşturmuş. Kids Club’ta iki ayrı oyun ablasının her zaman bulunuyor olması ebeveynlerin kalbini çalmış olmalı… Oyun alanı ise yaş gruplarına göre ikiye bölünmüş, böylelikle çocuklar yaşıtlarıyla daha verimli vakit geçirebiliyorlar. Ferah ve büyük bir alana sahip olan Kids Club, özel havalandırma sistemi ile her zaman daha havadar ve hijyenik. Kırk Fırın kurucularının çocuklara ve ebeveynlere verdikleri bu değer ise takdire şayan…

Kids Club’ta tüm çocuklar eğlencenin tadını çıkarıyor!

Misafirlerine özel günlerinde eşlik edebilmek adına, doğum günleri, nişan ve diş buğdayı gibi küçük organizasyonlarda da ev sahipliği yapıyor. Üstelik pasta şeflerine ayırmış oldukları özel bir alan ile misafirler gün içerisinde pasta şefini izleyebiliyor. Pasta şefi özel tasarım pastalar ile misafirlerini şaşırtmayı başarıyor. 

Özel Günlere ‘Özel’ Pastalar!

Açıldığı ilk günden beri kalitesinden ödün vermeyen, her geçen gün hizmetlerine bir yenisini ekleyen Kırk Fırın toplam 5 şubesi ve fabrikasıyla büyümeye devam ediyor… 

Ekibini deneyimli ve güler yüzlü çalışanlar ile büyüten Kırk Fırın, yurtdışında açılmak üzere olan yeni şubenin de müjdesini veriyor! 

Kırk Fırın’ın leziz tatlarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.