AMERİKA’DAN ONAYLI İNCELME

Sarkma, selülit, çatlak problemlerine meydan okumak, tazelenmek artık daha kolay! FDA’den onaylı, Khloe Kardashian, Jessica Alba gibi ünlü Hollywood yıldızlarının incelme sırrı i-LipoXcell, geliştirilmiş A plus versiyonuyla Türkiye’de ilk kez Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde!

20’lerimizde de olsak, 50’lerimizde de her zaman incecik, selülitsiz, çatlakların olmadığı, sıkı bir vücuda sahip olmak istiyoruz. Ancak gerek sağlıksız beslenme gerek şehir hayatının getirmiş olduğu stres, kötü hava koşulları gerekse de genetik koşullar ne yazık ki birçoğumuzun çatlak, selülit, sarkma gibi problemlerle karşı karşıya kalmasına neden oluyor. Yaza sayılı günler kala kendimize ve haliyle vücudumuza güvenerek etek, elbise giyebilmek için daha ince daha sıkı bir vücuda sahip olmanın şimdi tam sırası! Son dönemde Jessica Alba, Khloe Kardashian gibi Hollywood yıldızlarının sırrı i-LipoXcell, geliştirilmiş A plus versiyonuyla Türkiye’de ilk kez Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde! Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi (FDA)’den onaylı i-LipoXcell, neştersiz ve acısız bir yöntem olmasıyla ön plana çıkıyor. Sadece 4 haftada vücudu sıkılaştırıyor, çatlak ve selülit problemlerini ilk seanstan itibaren ortadan kaldırıyor.

Dört dörtlük vücut şekillendirme sistemi

ABD’de yapılan bağımsız araştırmalarda en başarılı incelme yöntemi olarak kabul edilen i-LipoXcell hakkında Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği uzmanlarından Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner şu açıklamalarda bulunuyor: “i-LipoXcell, 4 ayrı teknolojiyi

tek sistemde birleştiriyor: Akıllı vücut yağ analizi ve ölçümü, yağ miktarını azaltan düşük seviye soğuk lazer, selüliti hedef alan IR vakum masajı ve cilt sıkılaştırma için radyofrekans. i-LipoXcell; hem görünür kırmızı ışık hem de kızıl ötesi lazer ışığı ile metabolik yolların tıkanıklıklarını açarak, yağ asidi ve gliserinin serbest kalmasını, yağ hücrelerinin küçülmesini sağlıyor. Sonrasında IR vakum uygulamasıyla kan dolaşımı arttırılarak selülit ortadan kaldırılıyor. Son adım radyofrekans ile de yeni kolajen sentezi tetiklenerek, cilt sıkılığı arttırılmış oluyor. Hasta uygulama sonrasında hemen sosyal hayata geri dönüyor.” Ciltte herhangi bir kızarıklık bırakmayan i-LipoXcell uygulaması için Güner, yöntemin 18 yaş üstü her kişide rahatlıkla uygulanabileceğini de belirtiyor. Uzm. Dr. Elif Ebru Güner: “Hastalarımız çoğunlukla kilo verdikten sonra vücutta oluşan sarkma, spora rağmen kollarda istenilen formun yakalanamaması, selülit ve çatlak problemi üzerine bize başvuruyor. Haftada 2 kez olmak üzere 8 seans sonucunda vücuttaki yağ oranı azalıyor, selülit ortadan kalkarken vücut da sıkılaşıyor. Kısacası mükemmel vücut hatları oluşuyor.” diyerek, ameliyatsız güzellik isteyen tüm hastalar için i-LipoXcell’in kısa sürede etkili bir çözüm olduğunu da sözlerine ekliyor.

Kaynak: Boss Life Dergi