15 Dakikada Mor Halkalardan Kurtulun!

Kimi zaman uykusuz gecelerin sabahında kimi zaman da farklı faktörlerle ortaya çıkan gözaltları morlukları daima solgun, yorgun ve sağlıksız görünmenize neden olur. Ancak mutsuzluk yaratan mor halkalardan 15 dakikada kurtulmanız artık mümkün! Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nin uygulaması PROSTROLANE + AQUASHINE ‘Işıltı Liftingi’ ile sadece tek seansla gözleriniz ışıl ışıl bakarken, yüzünüzden de gülümseme eksik olmayacak.

Güne solgun ve yorgun ifadelerle başlamanıza neden olan gözaltı morlukları, genellikle uykusuzluk sonucunda meydana gelse de göz çevresi kemik yapısı, üst solunum yolu hastalıkları ve çevresel faktörler de tetikleyici unsur olabiliyor. Nedeni ne olursa olsun, mor halkalar bundan böyle hayata bakışınızı etkilemesin! Hatta gözaltı morluklarınızı anlık çözüm sunan kozmetik kapatıcılarla yok etmek için harcadığınız para ve vakit kaybına da son verin. Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nin uzman kadrosu tarafından uygulanan PROSTROLANE + AQUASHINE ‘Işıltı Liftingi’, sadece tek seansta ve tam 15 dakikada gözaltı morluklarınıza ‘Elveda!’ demenizi sağlıyor.

Yorgun ifadeden kurtulun!

Güzelliği gölgeleyen mor halkalara meydan okuyan PROSTROLANE + AQUASHINE ‘Işıltı Liftingi’ hakkında bilgi veren Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nden Dermatolog Uzm. Dr. Elif Ebru Güner, bu işlemle mor halkaları kamufle etmek için artık kozmetik ürün kullanmanın gerekmediğini belirtiyor ve bu durumdan muzdarip herkesi kendileri için 15 dakika ayırmaya davet ediyor. ‘Işıltı Liftingi’nin özel işlemlerden geçirilerek göz çevresine uygulama yapılması üzerine tasarlanan hyaluronik asit içerikli dermal dolgu olduğunu söyleyen Uzm. Dr. Elif Ebru Güner: “Işıltı Liftingi’ni, tıpkı yüz ve dudak dolgusunda olduğunu gibi çok ince uçlu enjeksiyonlarla uyguluyoruz. Tedavinin içeriğini, göz çevresini muayene ettiğimiz hastanın ten rengini ve problem derecesini göz önünde bulundurarak ayarlıyoruz. Önce göz çevresine düşük dozda lokal anestezi yapıyoruz. Ardından cildi temizleyerek, göz çevresinde gerekli gördüğümüz noktalara ayarladığımız dozda dolgu uyguluyoruz. 15 dakikalık bu uygulamadan sonra rahatlatıcı tonikle göz çevresini siliyoruz. En son kızarıklık önleyici medikal kremle işlemi tamamlıyoruz.” diyerek, hyaluronik asitin deri altında ışıltı etkisi yarattığının da altını çiziyor.

Sağlıklı bir cildin altın anahtarı

Uzm. Dr. Elif Ebru Güner, PROSTROLANE + AQUASHINE ‘Işıltı Liftingi’ uygulamasının yanı sıra göz çevresinin her daim ışıltılı görünmesi için bazı püf noktalar da veriyor. Güner’in verdiği bilgilere göre her gün 2-2,5 litre su içmek, sağlıklı bir cildin altın anahtarı. “Vitamin ve lif kaynağı sebze ile meyveleri mönüden eksik etmemeli. Kaliteli ve vakitli uyku bedeninizin ve cildinizin beslenmesini sağlar. Aynı zamanda düzenli olarak uygun cilt bakımlarının da yapılması şart.” diyen Güner, cildin bir kişinin yaşam tarzını en iyi yansıtan enstrüman olduğunu da sözlerine

Kaynak: Boss Life Dergi