Home Teknoloji Learjet 85: Bombardier’nin En Büyük Jeti

Learjet 85: Bombardier’nin En Büyük Jeti

Bombardier’nin en uzun, en geniş ve genel olarak en büyük jeti Learjet 85 tanıtıldı. İş adamlarının, etkileyici boyutları, son derece lüks tasarımı ve gelişmiş teknolojik donanımı ile dikkat çeken Learjet 85 için şimdiden sıraya girmiş gibi görünüyorlar.

Learjet 85, estetiğe sahip. Konfor kompresörlü su akışı ve ışıklı ayna ile vanity kabine sahip musluğu ve lavabo sistemi yapılmış.


Uçakta her koltuk (CES) dijital kabin elektronik bir sistem ile arayüzü yolcu kontrol üniteleri kullanmak için hazır bulunmaktadır. Yolcular böylece DVD oynatıcı, HD monitör, XM Uydu radyo özelliği gibi isteğe bağlı özellikleri ve ayrıca kişisel medya cihazlarınıda kullanabilmektedir.Learjet 85 yolcu hizmetleri birimi bireysel masa aydınlatma, okuma lambaları, koridor aydınlatma ve pist aydınlatma içeren kişiselleştirilmiş LED aydınlatma ile donatılmıştır. Learjet 85, orta boy kategorisinde geçerli jetleri daha büyük, geniş ve sofistike bir kabin sağlar. Kabin yolcu konforu artırmak için reclinable koltuklar vardır.

Daha az bakım isteyen tam kompozit bir yapıya sahip olan jette, diğer orta ölçekli jetlerden daha geniş ve rahat bir kabin bulunuyor. 8 kişilik Learjet 85’in tamamen yatay konuma getirilebilen deri koltuklarının arka bölümünde, alışıla gelmiş ceplerin yerini alan geniş hacimli çekmeceler gerçekten kullanışlı ve dikkat çekici. Geniş ve kolay kullanımlı ekranlar, pilotların işini de oldukça kolaylaştırıyor.
Kıtalararası uçuş için de kullanılabilen Learjet 85’in 1/16 hissesi, 5 yıllık kullanım hakkıyla tam 1 milyon dolara satılıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here