Binance Savings Etkinlikleri Nasıl Kullanılır?

Binance Savings Etkinlikleri Nasıl Kullanılır?
Binance Savings Etkinlikleri Nasıl Kullanılır?

Binance Savings Etkinlikleri, muhtelif zamanlarda Etkinlikler sekmesi altında açılan özel etkinliklerdir. Bunlar genellikle sınırlı bir arza sahiptir, yani katılım sağlamak için hızlı olmanız gerekir. Bu etkinlikler Kilitli Birikimlerin genel getirilerinden bile daha yüksek getiriler sunabilir.

Binance Savings Etkinlikleri için etkinlik açıklandıktan sonra bir hazırlık dönemi olduğunu lütfen dikkate alınız. Satın alma başladığında, satın alınacak mevcut ürünü seçebilirsiniz.

1. Binance hesabınıza giriş yapın ve [Finans] → [Binance Earn] bölümüne gidin.

2. [Birikim] ögesine gelene kadar sayfayı aşağı kaydırınve[Daha Fazla Görüntüle] tuşuna tıklayın ya da doğrudanburadanerişebilirsiniz.

3. Mevcut etkinliklerin listesini görmek için [Etkinlikler] tuşuna tıklayın.

Her Birikim Etkinliği için burada şu bilgileri bulabilirsiniz:

  • Etkinlik adı: coin, kilitleme süresi ve yıllık getiri oranı.
  • Yıllık Getiri Oranı
  • Etkinlik Süresi (gün)
  • Katılım durumu
  • Etkinlik durumu: hazırlık aşamasında, devam ediyor, katılım sona erdi, getiri tahakkuk ediyor, getiri tahakkuku sona erdi veya etkinlik sona erdi.

4. Katılmak istediğiniz etkinliğin yanındaki [Transfer] tuşuna tıklayın ve lot büyüklüğünü girin. Sistem, vade sonunda beklenen getiriyi otomatik olarak hesaplayacaktır.

Birikimler için varlık bakiyenizin yeterli olduğundan lütfen emin olun (açık emirlerdeki ve/veya Marjin hesabınızdaki varlıklar kullanılamaz). 

5. Satın alma işleminizi onaylamanızın ardından, sistem varlığı Spot Cüzdanınızdan Birikim Cüzdanınıza transfer eder. Katılım durumunuzu Birikimler bakiyesinin altındaki [Geçmiş] tuşuna tıklayarak inceleyebilirsiniz. 

6. Ödeme

Kilitli birikim ürünleri vade sonu geldiğinde otomatik olarak ödenir. Varlık ve getirisi Spot Cüzdanınıza yatırılır. Varlık bakiyenizi Spot Cüzdanınızda görebilirsiniz.

Kaynak : Binance