Güzellikte ‘Salt Facial’ Akımı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan “saltbae” akımının başkahramanı tuz, cildimizin de en mucizevi güzellik anahtarı! Dünya starlarının gözdesi haline gelen, tuzdan gelen güzellik Salt Facial uygulaması artık Türkiye’de! Sadece Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde uygulanan Salt Facial yöntemi ile yalnızca 3 adımda hayal ettiğiniz doğal güzelliğe kavuşacaksınız.

Hangi yaş grubunda olursak olalım, cildimizle ilgili birtakım sorunlarla baş etmek zorunda kalıyoruz. Bazen bu sorunların altında genetik yatıyor bazense stres, düzensiz beslenme, uykusuzluk gibi faktörler… 20’li yaşlar içerisinde akne izleri, güneş lekeleri gibi farklı cilt sorunlarıyla mücadele ederken, 30 yaşından sonra ise kırışıklıklar, geniş gözenekler, yaşlılık lekeleri gibi problemler güzelliğimize gölge düşürebiliyor.

Yaşamımızın mineral kaynağı tuz, güzellik uygulamalarına da ilham kaynağı oldu ve güzelliğimiz üzerindeki tüm gölgeleri kaldıracak mucizevi bir yönteme dönüştü:

Salt Facial. Işıl ışıl cildiyle hayranlık uyandıran dünya starlarının vazgeçilmez güzellik sırrı haline gelen Salt Facial yöntemi, Türkiye’de ilk kez ve sadece Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde uygulanmaya başlandı. İğnesiz, acısız ve hızlı bir uygulama olan Salt Facial, ilk işlem sonunda dahi cildinizde gözle görünür sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. 3 adımda mucizevi etki Her yaştaki kişiye kolaylıkla uygulanan FDA onaylı Salt Facial, 3 adımda ciltte yenilenme ve parlaklık sağlıyor.

Macro-salt exfoliation olarak adlandırılan ilk adımda Himalaya tuzu ile ölü deri ciltten uzaklaştırılıyor. Ardından macro-fusion adımına geçiliyor ve mezoporasyon yöntemi ile özel serumlar, cilt altına acısız ve iğnesiz şekilde veriliyor. Macro-rejuvenation olarak adlandırılan son adımda ise LED ile cilde aydınlatma işlemi uygulanıyor. Yaklaşık 1 saat süren tedavi ile cilt tonu eşitsizliği, yaşlılığın en önemli belirtileri ince çizgiler ve kırışıklıklar, ciltteki güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, akne izleri, geniş gözenekler, deri çatlakları problemleri tarihe karışırken, cilt hak ettiği ışıl ışıl görüntüye de kavuşmuş oluyor. 2 hafta arayla toplam 6 seans uygulanan Salt Facial, ilk işlemden hemen sonra dahi görünür sonuçlar almanızı sağlayarak, cilt sağlığında, yapısında ve renginde düzelme sağlıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here