Binance Staking, Haziran’da %36,79’a Varan APY ile Yeni Kilitli Staking Etkinlikleri Başlatıyor

Binance Staking
Binance Staking

Bu genel bir duyurudur. Burada belirtilen ürün ve hizmetler bölgenizde kullanılamıyor olabilir.

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance Staking, Haziran’da bir dizi yeni Kilitli Staking etkinliği başlatıyor! 20/06/2022 günü saat 15.00’ten (TSİ) itibaren %36,79’a varan yıllık getiri oranından faydalanmak için ADA, AVAX, DOT, QTUM ve SOL’larınızı stake edin.

  • Kilitli Staking Formatı: “İlk gelen alır” esası.
  • Ödül Hesaplama Dönemi: Bir staking havuzuna kripto para eklediğiniz günden iki gün sonra saat 03.00’ten (TSİ) staking döneminin sonuna kadar.
  • Ödüllerin Ödenme Dönemi: Ödemeler günlük yapılacaktır. 

Sunulan Ürünler (Kilitli Staking)

Dijital VarlıklarSüreMaksimum Kilitli Staking LimitiStandart Yıllık Getiri OranıMinimum Kilitli Staking Limiti
ADA15 gün150 ADA%23,470,1 ADA
AVAX15 gün4 AVAX%33,470,01 AVAX
DOT15 gün10 DOT%36,790,1 DOT
QTUM15 gün25 QTUM%7,790,1 QTUM
SOL15 gün2 SOL%27,990,01 SOL

Lütfen dikkate alınız:

  • Binance Staking, kabul edilen staking süresinin sonunda stake edilen Dijital Varlıkları/Dijital Para Birimlerini kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edecektir. Dijital Varlıkların/Dijital Para Birimlerinin değeri dalgalanabilir ve değişebilir.
  • Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking > Kilitli’ye giderek Kilitli Staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
  • Kilitli Staking ürünlerinin kilidinin açılma süresi: Bir gün.
  • Kilitli Staking SSS.
  • Stake’ten erken çıkarma hakkında: Kullanıcılar, varlıklarını süre dolmadan önce stake’ten çıkarıp geri alabilir. Erken geri alımın seçilmesi durumunda, stake edilen Dijital Varlıklar spot hesabına iade edilecek ve daha önce dağıtılmış tüm ödüller stake edilen Dijital Varlıklardan düşülecektir. Dijital Varlıkların alınması 48-72 saat sürebilir.

APY hesaplaması, seçilen zaman aralığında Dijital Varlıklardan kazanabileceğiniz tahmini ödüllerdir. Fiili veya öngörülen APY’yi herhangi bir itibari para cinsinden göstermez. APY günlük olarak belirlenir ve tahmini getiri, elde edilen gerçek getiriden farklı olabilir.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

20/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı: Kripto para fiyatları yüksek piyasa riski içerir ve dalgalanabilir. Sadece hakkında bilgi sahibi olduğunuz ve içerdiği riskleri bildiğiniz ürünlere yatırım yapmalısınız. Yatırım deneyiminizi, finansal durumunuzu, yatırım hedeflerinizi ve risk toleransınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve herhangi bir yatırım yapmadan önce bağımsız finansal danışmanınıza başvurmalısınız. Bu materyal finansal yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Geçmişteki performans gelecekteki performansın güvenilir bir göstergesi değildir. Yatırımınızın değeri yükselebileceği kadar düşebilir de ve yatırdığınız miktarı geri alamayabilirsiniz. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Binance, maruz kalabileceğiniz hiçbir kayıptan sorumlu değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Kullanım Koşullarımız ve Risk Uyarısına bakın.

Kaynak : Binance