Binance Liquid Swap, PAXG/USDT Likidite Havuzunu Ekledi

Binance Liquid Swap
Binance Liquid Swap

Bu genel bir duyurudur. Burada belirtilen ürün ve hizmetler bölgenizde kullanılamıyor olabilir.

Değerli Binance Kullanıcıları, 

Binance Liquid Swap‘ın PAXG/USDT likidite havuzunu açtığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Lütfen dikkate alınız:

  • Bir likidite havuzuna fon eklemek belirli riskler içerir. Geri aldığınız Dijital Varlıklar, bir likidite havuzuna eklediğiniz Dijital Varlıkların sayısından farklı olabilir.
  • Bir likidite havuzuna Dijital Varlık eklerken veya havuzdan Dijital Varlık geri alırken, alım-satım komisyonları uygulanabilir. 
  • Tam hüküm ve koşullar için, lütfen Binance Liquid Swap Kullanıcı Sözleşmesini okuyun. Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara bakabilirsiniz.

Rehberler ve İlgili Materyaller:

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

17/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Risk Uyarısı: Kripto para fiyatları yüksek piyasa riski içerir ve dalgalanabilir. Sadece hakkında bilgi sahibi olduğunuz ve içerdiği riskleri bildiğiniz ürünlere yatırım yapmalısınız. Yatırım deneyiminizi, finansal durumunuzu, yatırım hedeflerinizi ve risk toleransınızı dikkatlice gözden geçirmeli ve herhangi bir yatırım yapmadan önce bağımsız finansal danışmanınıza başvurmalısınız. Bu materyal finansal yatırım tavsiyesi olarak yorumlanmamalıdır. Geçmişteki performans gelecekteki performansın güvenilir bir göstergesi değildir. Yatırımınızın değeri yükselebileceği kadar düşebilir de ve yatırdığınız miktarı geri alamayabilirsiniz. Yatırım kararlarınızdan yalnızca siz sorumlusunuz. Binance, maruz kalabileceğiniz hiçbir kayıptan sorumlu değildir. Daha fazla bilgi için lütfen Kullanım Koşullarımız ve Risk Uyarısına bakın.

Kaynak : Binance