VivaTech 2022’de Özel NFT Ödülleri Kazanın!

VivaTech 2022'de Özel NFT Ödülleri Kazanın!
VivaTech 2022'de Özel NFT Ödülleri Kazanın!

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance NFT Pazarı, 15/06/2022 ve 18/06/2022 tarihleri arasında Paris‘te yapılacak olan VivaTech 2022 etkinliğine çevrimiçi ve bizzat katılacak olanlara özel NFT Gizemli Kutuları ve Binance ürünleri vereceği bir etkinlik duyuruyor. 

Etkinlik 1: Binance Standını Ziyaret Edip Ödül Kazanın 

Etkinlik dönemi: 15/06/2022, 13.00 (TSİ) – 18/06/2022, 21.00 (TSİ)

Etkinlik süresi boyunca VivaTech 2022’de Binance standını ziyaret edin ve Binance ürünleri ve NFT Gizemli kutuları gibi heyecan verici ödüller kazanın. 

Etkinlik 2: Bir NFT Gizemli Kutusu Kazanmak için NFT Testini Çözün

Etkinlik dönemi: 15/06/2022, 13.00 (TSİ) – 18/06/2022, 21.00 (TSİ)

VivaTech 2022 etkinliğine bizzat gelen katılımcılardan NFT testine katılan ve tüm soruları doğru cevaplayanlar arasından ilk gelen alır esasında seçilen 300 kazanan birer NFT Gizemli Kutusu kazanacaktır.

İpucu – Katılımcılar, VivaTech 2022’de sergilenen Binance küpleri üzerindeki içerikleri okuyabilir ve testteki soruların cevaplarını öğrenebilirler.

Etkinlik 3: “Web 3.0’te NFT’ler ve Ben” Konulu Bir Video Üretin ve NFT Gizemli Kutusu Kazanın

Etkinlik dönemi: 15/06/2022, 13.00 (TSİ) – 18/06/2022, 21.00 (TSİ)

VivaTech 2022’ye katılma şansı olmayan kullanıcılar, tüm topluluğumuza açık bir çekilişe katılabilirler. En yaratıcı video gönderilerini üreten 20 katılımcı, Binance ekibi tarafından bir NFT Gizemli Kutusu kazanmak üzere seçilecektir. 

Katılımınızı onaylamak için aşağıdaki adımları tamamlayın:

 1. Instagram ve Twitter‘da Binance NFT’yi takip edin.
 2. Web 3.0’daki NFT’ler ve geleceğe etkisi hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız bir video üretin. Video en az 10 saniye uzunluğunda olmalı ve yüzünüzü de içermelidir. 
 3. Etkinlik dönemi içerisinde videonuzu Twitter veya Instagram’dan paylaşarak bu etkinliğe katılım sağlayın:
  1. Twitter: Videonuz ile @TheBinanceNFT’nin bu etkinliği duyurduğu gönderiye bir yorum bırakın ve @TheBinanceNFT ile #BNFTxVivatech etiketlerini de yorumunuza ekleyin.
  2. Instagram: Videonuzla bir Instagram gönderisi veya hikayesi atın,  #BNFTxVivatech‘i ekleyin ve @binancenfts‘i etiketleyin. Bu etkinliğe katılabilmek için hesabınız herkese açık olmalıdır.

Daha fazla bilgi için Binance NFT Pazarın bakın veya en yeni haberleri almak için Twitter ve Instagram‘dan bizi takip edin! 

Binance NFT Pazarı Hakkında Daha Fazlasını Öğrenin:

Hüküm ve Koşullar:

 • Gizemli Kutular, promosyonun tamamlanmasından itibaren 14 gün içerisinde kullanıcılara airdrop ile dağıtılacaktır. Kazananlar, Gizemli Kutularını Binance NFT Pazarı > Kullanıcı Merkezi > Gizemli Kutu bölümünden bulabilirler.
 • Etkinlik 1 için ürünler Binance standında dağıtılacaktır. 
 • Kullanıcıların Binance NFT’nin ikincil pazarında NFT listeleyebilmek ve alıp satabilmek için kimlik doğrulamasını tamamlamaları gerekmektedir.  
 • Kullanıcılar, ancak etkinlik dönemi içerisinde etkinliklere katılırsa ödül kazanma hakkına sahip olacaktır. 
 • Binance, hileli davranış belirtileri gösteren katılımcıları derhal diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Binance, yasa dışı toplu kayıt yapılmış hesaplardan yapılmış alım satım işlemlerini geçersiz sayma hakkını saklı tutar.
 • Binance; bu promosyonu, hak kazanma hüküm ve kriterlerini, kazananların seçimini ve sayısını ve yapılacak herhangi bir işlemin zamanlamasını iptal etme, süresini uzatma, sonlandırma veya askıya alma da dahil ancak bunlarla sınırlı kalmaksızın, önceden haber vermeden işbu hüküm ve koşulları tamamen kendi mutlak takdirine bağlı olarak belirleme ve/veya değiştirme veya üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar ve tüm Katılımcılar bu değişikliklere tabi olacaktır.
 • Çevrilen versiyonlar ve İngilizce versiyon arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Uyarı: NFT alım satımı, yasal düzenlemelere tabi değildir ve yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Kayıplarınızı telafi etmeniz mümkün olmayabilir. Bu etkinliğe erişiminiz ve katılımınızdan kaynaklanan tüm risklerin size ait olduğunu anlıyor ve kabul ediyorsunuz. Binance NFT Pazarı, NFT’lerinizle ilgili hiçbir tavsiye veya öneride bulunmaz.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

09/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance NFT’yi takip edin 

Telegram: https://t.me/binancenftTR 

Twitter: https://twitter.com/TheBinanceNFT 

Instagram: https://www.instagram.com/binancenfts/ 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kaynak : Binance