Home Etkinlikler Rpz İstanbul, Reklam ve Pazarlama Sektörlerini Buluşturdu!

Rpz İstanbul, Reklam ve Pazarlama Sektörlerini Buluşturdu!

1 Reklam Ve Pazarlama Sektörlerini Buluşturdu.

2 Mart 2018 Pazartesi günü UNIQ İstanbul’da konuşmacılara, Hava Yolları Ana Sponsorluğunda Trump Towers Gösteri Merkezi’nde, ürün sponsorlarına ve katılımcılara ev sahipliği yapan RPZ 2013’te Çalık Holding’de, 2012’de İşletme Fakültesi Oditoryum’unda İstanbul 18, renkli, prestijli ve zevkli bir etkinliğe imza attı. gerçekleşmişti.
Reklam ve Pazarlama sektörlerinin yaratıcı isimlerini bir araya getiren RPZ İstanbul’da katılımcılar gün boyunca birbirinden renkli İşletme Kulübü isimlerle buluşma fırsatı yakaladı.

Reklam ve Pazarlama Zirvesi’ne; her biri alanının öncüleri olan Yüce Zerey, Tunç Berkman, Barış Gökpınar, Ender Merter, Figen Bilgen, Aysun Karabıyık, Merve Naz Atmaca, Lize Karaboğa gibi isimler konuşmacı olarak katıldı.

Pazarlama sektöründe kariyer fırsatı sunuyor

Pazarlama sektöründe kariyer yapmak isteyen katılımcılar, reklam ve pazarlama alanında zirvede olan isimlerin tecrübelerini dinlerken, fuaye alanında çekiliş, workshop ve ürün sponsorları sayesinde keyifli dakikalar geçirdiler.

Bu yıl 7. yaşını kutlayan Reklam ve Pazarlama Zirvesi; 2017’de Yıldız Holding Ana Sponsorluğunda İstanbul Deniz Müzesi’nde, 2016’da Aydınlı Grup Ana Sp11onsorluğunda Radisson Blu Conference & Airport Hotel’de, 2015’te Elite World Business Hotel’de, 2014’te Türk

1986 akademik yılında kurulan İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü, ”Kariyerine giden en kısa yol” ilkesini taşıyan bir öğrenci kulübü.

İlkeli, azimli, sorumluluk sahibi, iş hayatına erken atılmak isteyen yönetici adaylarını, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran İşletme Kulübü, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne bağlı “ilk” kulüp olmakla birlikte, Türkiye’nin ”ilk ve tek” ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ne sahip öğrenci kulübü olma özelliğini taşıyor.

İş dünyasıyla üniversite öğrencilerinin sıcak ilişkiler kurmasını sağlamak ve bu doğrultuda gerekli imkanı ve deneyimi sağlayarak, öğrencileri iş yaşamına hazırlamaya çalışan İşletme Kulübü, iş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla iş, basın, yayın, medya, ekonomi, sanat, sosyal sorumluk, güncel hayattaki birikimlerini üyelerine aktarıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here