ULUS TEPE MAJEUR’DE HAVUZ BAŞI KEYFİ BAŞLADI

Havuz başı keyfini doyasıya yaşamak için sadece özel günleri beklemeyin. Şehrin merkezindeki gizli cennet Ulus Tepe Majeur, günün her saatinde sizlere mavinin ve yeşilin sonsuz huzurunu sunuyor. Yaz mevsiminin tüm keyfini muhteşem havuz başı eşliğinde, özenle seçilen lezzetler ile çıkaracaksınız.

İstanbul’un tam merkezi Ulus’ta ağaçların içerisinde sessizliği ve sofistike havasıyla dikkat çeken Tepe Majeur’de en keyifli saatleri geçireceğiniz havuz başı sezonu açıldı. Şehrin tüm karmaşasını geride bırakmanız ve ruhunuzu tazelemeniz için tüm detayların düşünüldüğü Tepe Majeur, sıcak yaz günlerinde sizlere ılık meltem esintileri yaşatacak. Elchyn Group’un tüm tecrübesi ve profesyonelliğini yansıtarak en unutulmaz düğünlere, hatıralardan silinmeyecek organizasyonlara imza attıkları mekanı Ulus Tepe Majeur, a’la carte restaurant hizmetiyle de günün her saatini mutluluğa çeviriyor. Dilerseniz havuz

başı keyfini tüm kahvaltılıkların düşünüldüğü, tatlıların, meyvelerin yer aldığı harika bir brunch’la çıkarabilirsiniz. Sevdiklerinizle günü yıldızların altında kapatmak isterseniz de dünya mutfağının en seçkin lezzetleri masanızda yerini alacak. Teriyaki marinasında somon, fırında özel aromalı dana parçaları, peynir dolgulu fıstıklı piliç fileto gibi en özel lezzetler en keyifli sohbetlerinizin eşlikçisi olacak. Siz havuz başında hayatınıza en mutlu saatleri kazandırırken, çocuklarınız da kendileri için ayrılan özel park alanında doyasıya eğlenecekler. Hayatınıza keyif kattığınız her gün çok özeldir.

Kaynak: Boss Life Dergi