Password İle Farkı Yaşamaya Hazır Olun!

Teknolojiyi ve profesyonel ürünleri bir araya getirerek güzellik anlayışına yeni bir soluk getirmeye hazırlanan Password Beauty & Skincare Studio resmi bir açılışla kapılarını açtı. Başkent sosyal yaşamının sevilen birçok isminin katılım gösterdiği davete ilgi oldukça fazlaydı.

İki sene süren hazırlık sürecinin ardından ağustos ayında Nenehatun Caddesi ’nde hizmet vermeye başlayan; Seda Hamzaoğlu, Tuğçe Ezgi Tan ve Hülya Ersoy’un ev sahipliğinde şık bir açılış gerçekleşti. Son teknoloji cihazları ve profesyonel ürünleri bir araya getirerek danışanlarının kusursuz bakım şifrelerini çözmek iddiasıyla güzellik dünyasına hızlı bir giriş yaptılar. Stüdyonun zarif ve sıcak dekorasyonu eşliğinde ürünleri inceleyen konuklar, sade ve şık bir konsept hazırlayan More and More Event, lezzetli ve farklı sunumları ile Ayşegül Gül Erler Catering ve Bülent Işık’ın DJ performansı eşliğinde oldukça keyifli zaman geçirdiler.

Spot1: Password son yılların en etkili zayıflama ve sıkılaşma cihazı D-FINITIVE EVO’ya Ankara’da ev sahipliği yapan tek merkez olma özelliği taşıyor ve danışanlarına ilk seansta farkı yaşatıyor. Spot2: Açılışta Volvo’nun yeni XC60 modelinin tanıtımı yapılırken araç yoğun ilgi gördü.

Kaynak: Boss Life Dergi