Kasap Döner’e Altın Marka Ödülü…

Türkiye’nin en sıra dışı döner markası KasapDöner, Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından “Altın Marka” seçildi.
Gerçekleştirdiği alışılmışın dışında reklam kampanyaları, bifteklik etten döneri ve konseptiyle Türkiye’nin en sıra dışı döner markası olan KasapDöner, ‘Altın Marka’ ödülünün sahibi oldu.

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ YÜKSEK OLAN MARKA

KasapDöner, Türkiye’nin ilk tüketici örgütü olarak 1986’da kurulan Avrupa Birliği’nde Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin (TTKD) tarafından düzenlenen “Altın Marka” ödülüne layık görüldü. TTKD tarafından değişik illerden ve değişik sektörlerden seçilen, en önemlisi de haklarında tüketici şikayeti bulunmayan firmalardan seçilen Altın Markalar, ödüllerine 30 Eylül Cumartesi günü TTKD Genel Merkezi’nde düzenlenen ödül töreniyle sahiplerini buldu.

“TÜKETİCİ OLMAZSA BİZ DE OLMAYIZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Global Restoran Yatırımları A.Ş Genel Müdürü Bahar Özürün, KasapDöner olarak, bir tüketici hakları örgütünün layık gördüğü bu ‘altın marka’ ödülünün kendilerini gururlandırdığını belirterek, ‘’Bu tip ödüller, markamızın tüketici tarafından kabul edildiği ve güvenilir marka olarak görüldüğü anlamına geliyor. Özellikle Altın Marka ödüllerinin en temel kriteri olan ‘hakkında tüketici şikayetinin bulunmaması’ özelliği bizim
için çok önemli. Bu, KasapDöner’in tüketici nezdindeki itibarının ne kadar yüksek olduğunun göstergesi” dedi.

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here