Binance, Dünyanın Gücünü Kriptodan Alan İlk Turu için The Weeknd ile İş Birliği Yapıyor

Binance, Dünyanın Gücünü Kriptodan Alan İlk Turu için The Weeknd ile İş Birliği Yapıyor
Binance, Dünyanın Gücünü Kriptodan Alan İlk Turu için The Weeknd ile İş Birliği Yapıyor

Değerli Binance Kullanıcıları,

Binance, 08/07/2022 günü başlayacak olan The Weeknd’in “After Hours Til Dawn” turu için resmi sponsor olduğunu bildirmekten heyecan duyuyor. Bu, Web 3.0 teknolojisinin gelişmiş bir fan deneyimi için kullanıldığı ilk global konser turu olacak. 

Bu girişim kapsamında, Binance yaratıcı girişimciler için bir fikir ve topluluk kuluçka merkezi olan HXOUSE ile iş birliği yaparak ortak markalı tur ürünlerinin yanı sıra The Weeknd’in turu için özel bir NFT koleksiyonu çıkaracak. Katılımcıların sanal biletleri aynı zamanda fanlar için benzersiz deneyimler sunan hatıra NFT’lerine erişim de sağlayacak.

Birleşmiş Milletler Dünya Gıda Programı (WFP) Global İyi Niyet Elçisi olarak, The Weeknd bu yılın başlarında dünyanın her yerinde açlık noktası olarak belirlenen bölgelerde hayat kurtaran acil durum operasyonları sağlayan WFP’yi desteklemek adına XO İnsani Yardım Fonunu başlattı. Turun başlangıcı için, Binance ABD Dünya Gıda Programı tarafından yönetilen XO İnsani Yardım Fonuna 2 milyon $ bağışta bulunacak. Buna ek olarak, The Weeknd ve Binance satış gelirlerinin yüzde beşinin XO İnsani Yardım Fonuna bağışlanacağı özel bir NFT koleksiyonu tasarlayacak. 

Özel NFT koleksiyonu, ortak markalı tur ürünleri ve hatıra NFT’leri hakkında daha fazla bilgi ileriki bir tarihte paylaşılacak.

Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

02/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kaynak : Binance