NIKKI BEACH BODRUM KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR!

NIKKI BEACH BODRUM RESTAURANT & BEACH CLUB LADIES TUESDAYS İLE KADINLARA BODRUM’UN EN EĞLENCELİ GÜNÜNÜ VADEDİYOR!

Dünyanın en ünlü ve dinamik beach club konsepti olan ve müzik, yemek, eğlence, moda, film ve sanat elementlerini bir araya getiren Nikki Beach, gelenekselleşmiş etkinlikleri ile eğlenceyi Bodrum’da bu yaz da hep dorukta tutmayı planlıyor.

“Gün batımı” kutlamaları, “Ladies Tuesdays”, “Rose Fridays”, “Amazing Sundays”, “Deluxe havuz partileri” ve tüm dünyada heyecanla beklenen ve 21 Temmuz’da gerçekleşecek Nikki Beach “White Party” ile Bodrum’da fark yaratıyor.

LADIES TUESDAYS, KADINLARA ÖZEL AYRICALIKLARLA EĞLENCEYİ EN ÜST SEVİYEYE TAŞIYOR

Nikki Beach Bodrum, kadınlara özel indirimler, ücretsiz kokteyller ve sürprizleriyle her Salı gün batana kadar dans etmek ve eğlenmek isteyen kadınları Ladies Tuesdays’e bekliyor.

Giriş ücreti indirimli fiyatıyla kadınlar için 50TL olarak sunulurken; bu ücret içerisine 5 kokteyl ikramı dahil oluyor. Ladies Tuesdays’e özel %20 Nikki Spa indirimi ile ruhunuzu dinlendirirken, Nikki Beach

Lifestyle butikte %10 indirim ile alışverişin tadına varabilirsiniz. Eğlencenin ritmini ise her hafta değişen sürpriz misafir DJ’ler ile yakalayacaksınız.

Ayrıca, sezon boyu hız kesmeden devam edecek canlı performanslar, premium şampanya servisleri, Nikki Beach’in deneyimli barmenlerinin hazırladığı özel ve yaratıcı kokteylleri, Bodrum’un en iddialı sushi ustalarının hazırladığı lezzetli sushi’ler, Nikki Beach’e uğramanız için adeta Bodrum’a çağırıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi