D MARIS BAY’DE BİR “RÜYA”

Anadolu’nun zengin mutfak geleneğini modern bir tasarımla buluşturan Rüya, özgün, yaratıcı ve yenilikçi tatlarıyla Dubai ve Londra’dan sonra misafirlerini D Maris Bay’de ağırlıyor.

Doğuş Turizm’in Mytha Hotel Anthology çatısı altındaki yedi olağanüstü otelinden birisi olan D Maris Bay, ses getiren yeniliklerle sezona merhaba dedi. La Guerite ve Manos’dan sonra Geleneksel Türk mutfağına ait en özel yöresel tatları fine dining seviyesinde yeniden yorumlayan Rüya, Datça Yarımadası’ndaki muhteşem konumuyla dünyanın en özel otellerinden biri olan D Maris Bay’de misafirlerini bekliyor.

Yenilikçi konsepti ile lezzet tutkunlarına günümüze uyarlanmış Anadolu yemeklerini özel reçeteler ve özgün sunumlar ile sunan Rüya, aynı zamanda Anadolu mutfağının lezzet ve pişirme tekniklerindeki çeşitliliğini de ortaya koyuyor.

Geleneksel Türk yemeklerini çağdaş yorumlarla harmanlayan, Rüya’nın dünyaca ünlü şefi Colin Clague, Anadolu Mutfağı’nın dünyada bilinen tanımını tamamen değiştiriyor.

Restoran, lounge ve bar deneyimini bir arada sunan Rüya; yenilikçi tatların yanı sıra kaliteli müziği ve imza kokteylleriyle Dubai ve Londra’dan sonra D Maris Bay’deki misafirlerini rüya gibi bir deneyime davet ediyor.

Kaynak: Boss Life Dergi