MANDARIN ORIENTAL, BODRUM ULUSLARARASI PRESTİJLİ OTEL ÖDÜLLERİNDE YEDİ ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

Mandarin Oriental, Bodrum Türkiye’nin En İyi Resort Oteli, Avrupa’nın En İyi Spa Oteli, Türkiye’nin En İyi Düğün Oteli, Avrupa’nın En İyi Resort Oteli, Avrupa’nın En İyi Spa Oteli, En İyi Uluslararası Spa Oteli ve Türkiye’nin En İyi Büyük Oteli alanlarında ödüle layık görüldü.

Tarihe tanıklık eden zeytin ağaçları ve kendine has kokusuyla çam ağaçları ile çevrili, Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına sahip Mandarin Oriental, Bodrum, her şeyden uzaklaşmak için mahremiyet sunan çok
özel bir yer. Her biri kendine ait özel açık alana sahip
ve birçoğu sonsuzluk havuzunu içinde barındıran,
oda, daire, süit ve villalarla toplam 132 konaklama ünitesine sahip otel, Bodrum Yarımadası’ndaki en büyük tesislerden biri. Tesisin geniş imkanları aynı zamanda iki adet özel kumsal, birçok su sporları aktivitesi, sekiz adet restoran ve bar, ödüllü Spa ve Gymboree’nin çocuklar için çok kapsamlı aktiviteleri ile tamamlanıyor.

Mandarin Oriental, Bodrum Genel Müdürü Harun Dursun ödüllerle ilgili yaptığı açıklamada “2017- 2018 Uluslararası Otel Ödülleri’nde ödüle layık görülmek bizim için büyük bir onur. Bu ödüller ekibimizin, misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarının karşılanması

için gösterdiği çabanın bir kanıtıdır ve bizleri daimi olarak misafirlerimizin beklentilerini tam anlamıyla yerine getirerek yolumuza devam etmek konusunda cesaretlendirecektir” şeklinde belirtti.

Kaynak: Boss Life Dergi