Çin’in Sanya Sahillerinde Kusursuz Tatil

Sanya Yalong Bay Resort
Çin’in Sanya Sahillerinde Kusursuz Tatil

Seyahat etmeyi sevenlerin fazlasıyla yakından tanımış oldukları, dünyanın en lüks otel zincirleri arasında yer alan St. Regis yepyeni bir güzelliği daha bünyesine katıyor. Çin’in Hainan eyaletinde kusursuz bir tatil imkanı için kapılarını misafirlerine açan St. Regis Sanya Yalong Bay Resort, büyüleyici bir tabiatın güzelliklerini de gözler önüne seriyor.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin boyut ve nüfus olarak en küçük eyaleti olan Hainan’ın güzeller güzeli Sanya şehrinin Yalong Koyu’na konumlandırılmış bu ultra lüks otel, oldukça kaliteli ve ulaşılmaz bir tatil deneyimi sunuyor. İnanılmaz olanakları ve eşsiz hizmetleriyle aklınızı başınızdan alacak olan bu otel yeni kral ve kraliçelerini bekliyor.

Sanya şehrinin ve tabiat tarafından meydana getirilmiş dünyanın en tuhaf güzellikleri ile donatılmış Çin Halk Cumhuriyeti’nin bu etkileyici oteline dilerseniz birlikte bir sanal tur düzenleyelim. Sahip olduğu bütün özelliklerle tam bir rüyalar oteli olan St. Regis Sanya Yalong Bay Resort’u keşfetmeye hazırsanız, başlıyoruz.

Çin Halk Cumhuriyeti’nin hayran bırakan doğal güzelliklerinin gözler önüne serildiği Hainan bölgesindeki en güzel şehirlerden biri olan Sanya, tropikal iklimi sayesinde Çin’in en çok tercih edilen turizm cennetlerinden bir tanesidir. Büyüleyici Yalong Koyu ile mavi ve yeşili bir araya getiren bu tatil beldesi üzerine konumlandırılmış St. Regis otelinin merkeze olan uzaklığı 20 kilometredir.

Ayrıca bu eşsiz konaklama tesisi havaalanına 45 dakika uzaklıkta olup, Yalong Bay Golf Kulübü ve Flowers Valley Alışveriş Merkezi gibi eğlenceli mekanlara da oldukça yakın bir konuma sahiptir. Nişantaşı’nda yer alan lüks otel St. Regis Istanbul kadar etkileyici bir otel olan Sanya Yalong Bay Resort, konforun üst düzey olduğu 401 odasıyla rahat ve lüks bir tatil deneyimine ulaşmanızı sağlıyor.

Zeminden tavana camlarıyla, 46 inçlik düz ekran televizyonları ve özel küvetli banyolarıyla eşsiz bir konaklama sağlayan St. Regis odalarından her biri ayrıca konumunun sağlamış olduğu doğal güzellikleri de misafirleriyle buluşturuyor.

Otele adım attığınız ilk andan itibaren sunmuş olduğu olağanüstü imkanlardan, şaşırtıcı hizmetlerinden ve kaliteli tatil deneyiminden yararlanabileceksiniz. St. Regis Sanya Yalong Bay Resort misafirlerinin ayaklarının altına serdiği masalsı manzaranın yanı sıra çocuk parkları, leziz yemeklerin servis edildiği üç adet restoranı, sıcak su havuzu, spor salonu, açık havuzu ve spa merkeziyle de kusursuz bir tatil yaşamanıza imkan tanıyacak.

Genellikle sıra dışı doğal ve yapay güzellikleriyle tanınan Çin Halk Cumhuriyeti’ne yakışır bir tasarım harikası olan St. Regis Yalong Bay Resort, bölgenin turizmine inanılmaz katkılarda bulunmaktadır. Çin’in güney bölgesini ziyaret edenlerin en çok tercih ettikleri ve fazlasıyla memnun ayrıldıkları bu eşsiz otel, olağanüstü olanaklarıyla misafirlerini büyülemeyi başarıyor. Peki, Çin’deki St. Regis otelinin etrafa saçmış olduğu bu büyüye sizler de kapılmak istemez miydiniz?

Kaynak: Boss Life Dergi