Home Ekonomi BossLife Dergisine ”Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi” Ödülü

BossLife Dergisine ”Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi” Ödülü

BossLife dergisi, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Verimlilik Platformu tarafından ”Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi” ödülüne layık görüldü. Ödülü BossLife Dergisi Kurucusu Anıl Taşdemir Aldı.

BossLife dergisi, Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı (TÜSİAV) Verimlilik Platformu tarafından ”Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi” ödülüne layık görüldü.
Holiday Inn Otel’de gerçekleştirilen TÜSİAV Verimlilik Ödülleri gecesine AK Parti Ankara Milletvekili Nevzat Ceylan, Bağımsız Milletvekili Aylin Nazlıaka, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, ATO Eski Başkanı ve Ankara Eski Milletvekili Sinan Aygün, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Erkan İbiş, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu ile beraber birçok iş adamı, STK yöneticisi, basın mensubu ve davetlilerden oluşan geniş bir katılım oldu.   BossLife, TÜSİAV’ın gecesinde ”Yılın En Verimli İş Dünyası Dergisi” ödülünün sahibi oldu. Boss Life adına ödülü alan BossLife Dergisi İmtiyaz Sahibi Anıl Taşdemir konuşmasında, “Böyle bir ödüle layık görüldüğüm için çok mutluyum; onur duydum. Bu bizim ilk ödülümüz. Umarım bundan sonra ki ödüller için bir öncü olur. Başta TÜSİAV Başkanımız Veli Sarıtoprak ve Verimlilik Platformu Başkanımız Kutlu Tamay olmak üzere herkese çok teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.     

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here