Bitcoin (BTC) Ağındaki Çekimler Geçici Olarak Askıya Alındı

Bitcoin (BTC) Ağındaki Çekimler
Bitcoin (BTC) Ağındaki Çekimler

Değerli Binance Kullanıcıları,

Bitcoin (BTC) ağındaki çekimler 13/06/2022 günü saat 14:43:43’te (TSİ) geçici olarak askıya alınmıştır. Diğer ağlardaki BTC çekimleri (BEP20 ve ERC20) açıktır ve olağan şekilde işlenmeye devam etmektedir.

Bu durum, önceden yapılan bir grup işlemin düşük komisyonla gönderilmesinden dolayı takılıp kalmasından ve böylece bir dizi Bitcoin (BTC) ağı çekiminin birikmesinden kaynaklanmaktadır. Binance ekibi, Bitcoin (BTC) ağı çekimlerinin olabildiğince kısa zamanda tekrar açılması için bir çözüm üzerinde çalışmaktadır. 

Binance, çekim sistemimiz tekrar kararlı bir hale geldiğinde Bitcoin (BTC) ağı için çekim işlemlerini açacaktır. İşlemler açıldığında kullanıcılarımızı yeni bir duyuru ile bilgilendireceğiz. 

Lütfen dikkate alınız:

  • Bazı bekleyen Bitcoin (BTC) ağı çekimleri, Bitcoin (BTC) ağındaki çekimler tekrar açıldığında iptal olabilir. Bu durumda, kullanıcıların çekme işlemini tekrar başlatmaları gerekecektir.
  • Diğer ağlardaki BTC çekimleri açıktır ve olağan şekilde olağan şekilde işlenmeye devam etmektedir.

Vermiş olduğumuz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz.

Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

13/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kaynak : Binance