BABALAR GÜNÜ’NDE KAŞIBEYAZ VADİSTANBUL’DAYIZ!

Babalar Günü’nde babanızın damağını şenlendirecek bir lezzet şölenine ne dersiniz? Kebabın marka ismi Kaşıbeyaz’ın Vadistanbul şubesinde orman manzarasına karşı, babanızla ve sevdiklerinizle birlikte Güneydoğu Mutfağı’nın birbirinden özel lezzetlerini tadabilirsiniz.

Seçkin Güneydoğu lezzetlerini 1974 yılından beri İstanbul’a taşıyan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, İstanbulluların yeni buluşma noktası Vadistanbul’da dillere destan lezzetleriyle Vadistanbul’un en uğrak lokasyonu oldu. Ocakbaşı kebap ve özel bekleme barıyla, kebap kültürüne yeni bir bakış açısı getiren ve her mekanında farklı tasarım anlayışını ortaya çıkaran Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, Kaşıbeyaz Vadistanbul’da Babalar Günü için unutulmaz bir yemek şöleni yaşatıyor. Adana kebaptan fıstıklı kebaba, mevsimsel lezzet kebap kemeden sebzeli kebaba kadar onlarla kebap çeşidine, Güneydoğu Mutfağının vazgeçilmez bol Antep fıstıklı künefe ve katmer gibi tatlılar eşlik ediyor. Tabii ki içli köfte, çiğ köfte, nar ekşili lahmacunun yanı sıra mezeler de unutulmadı!

Hem göze hem mideye hitap eden tatları babanızla birlikte yiyerek özel bir gün geçirebilirsiniz. İsterseniz Kaşıbeyaz Vadistanbul’da babanızla yeni nesil ocakbaşı kebap barında oturup kebaplarınızı barın önünde ya da orman ve su şov manzarasının önünde yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Vale hizmetinin yanı sıra ücretsiz internet ayrıcalığının
da sunulduğu Kaşıbeyaz Vadistanbul’da unutulmaz bir Babalar Günü yaşamak için şimdiden 0850 441 20 40 telefon numarasından rezervasyon yaptırmayı unutmayın!

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here