LOTUS CARS TÜRKİYE ‘DE

LOTUS CARS TÜRKİYE ‘DE

Royal Motors yeni markası Lotus Cars’ın Türkiye’ye gelişini 9 Aralık Cumartesi gecesi düzenlediği açılış partisiyle kutladı.

Artuğ Aysal ve Hilal Aysal’ın birlikte İstanbul caddebostan Lotus Cars showroomunda gerçekleştirdiği basına kapalı açılış partisine Lotus Ortadoğu Müdürü Jonathan Stretton, Lotus Cars yöneticilerinden Trevor Hunter’ın yanısıra cemiyet ve sanat dünyasının seçkin ünlüleri de katıldı.

Jonathan Stretton – Hilal Aysal – Trevor Hunter

Kokteyl ile başlayan davette Yönetim Kurulu üyesi Hilal Aysal konuklarını kapıda karşıladı. Geceye canlı performanslar damgasını vurdu. Davet, canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar devam etti. Lotus otomobillerinin güçlü ancak hafif olmasını sağlamak için karbon fiber ve alüminyum gibi gelişmiş malzemeler kullanıyor ve detaylandırıyor.

Tüm arabaları 1966 yılından beri İngiltere’deki Norwich yakınlarında Hethel’deki merkezinde zanaatkarlar tarafından el yapımı olarak üretiliyor. Lotus Türkiye’ de Elise, Exige, Evora modelleri ile yollara çıkacak. Royal Motors, showroomda önümüzdeki aylarda gerçekleşecek çeşitli etkinlikler ile Lotus otomobil yelpazesini tanıtmaya devam edecek.

Kaynak : Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here