1INCH Token Airdrop’u Nasıl Çekilir?

Giriş

1INCH ağı, bir DAO’nun yönetiminde olan yönetişim ve hizmet tokenı yeni 1INCH tokenını kullanıma sundu. Bu rehberde 1INCH tokenlarınızı nasıl çekebileceğinizi anlatacağız, fakat 1INCH projesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Binance Research’ü ziyaret edebilirsiniz.

1INCH Vakfı ilk airdrop’unu 25 Aralık 2020’de duyurdu. İkinci airdrop ise 12 Şubat 2021’de duyuruldu. 

Şubat ayındaki airdrop’ta, Aralık airdrop’u ile aynı koşullarda dağıtım yapıldı – henüz tokenlarını almamış kullanıcılara tokenlarını toplamak için ikinci bir şans vermek amacıyla.

Buna ek olarak Şubat airdrop’unda, Uniswap’ta işlem yapan bazı kişilere 6 milyon 1INCH token da dağıtıldı. Airdrop şartlarını daha yakından inceleyelim.

Binance üzerinden işlem yapmak için buraya tıklayarak üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Airdrop şartları

24 Aralık (03.00 TSİ) tarihinden önce 1INCH borsasıyla etkileşim kuran tüm Ethereum cüzdanları, karşılık gelen adresler aşağıdaki şartlardan birini karşıladığı takdirde ilk airdrop‘a katılmaya hak kazandı:

  • 15 Eylül 2020 tarihinden önce en az bir alım satım gerçekleştirme ya da
  • Toplamda en az dört alım satım yapma ya da
  • En az toplam 20 USD’lik alım satım yapma.

1INCH Vakfı ikinci airdrop‘ta 1INCH borsası ya da Mooniswap’ta daha önce hiç token takas etmemiş Uniswap kullanıcılarına token dağıttı. Bu airdrop, Uniswap platformuyla etkileşim kurmuş tüm adreslerden (alım satım botları hariç) oluşan bir listeye göre yapıldı. 

Şubat 2021’deki token dağıtımı şu şartlara göre yapıldı:

  • Farklı en az 20 günde alım satım yapma ve
  • 2021’de en az 3 alım satım yapma.

1INCH tokenlarınızı nasıl çekebilirsiniz?

1INCH tokenlarınızı çekmek için aşağıdaki talimatları takip edebilirsiniz.1. 1INCH borsasına gidin: https://1inch.exchange/ ve “Connect Wallet”a (Cüzdanı Bağla) tıklayın.2. Uyumlu bir kripto cüzdanını (Trust Wallet ya da MetaMask gibi) bağlayın.

cüzdanlar

3. Sağ üst köşedeki mor düğmeye ve daha sonra da Check (Kontrol Et) düğmesine tıklayın.

düğme
kontrol et

4. Cüzdan adresini girin ve “Claim”e (Çek) tıklayın.

çek

Ethereum adresinizde bir ödül varsa işlem onaylandığı anda bu ödüller size ulaşacaktır. Lütfen işlem ücretlerini ödemek için cüzdanınızda biraz ETH olması gerektiğini de unutmayın.

1INCH tokenlarınızla alım satım yapmak ister misiniz? Binance’i kullanabilirsiniz. Binance üzerinden işlem yapmak için buraya tıklayarak üyelik oluşturmanız gerekmektedir.

Kaynak: Binance