KAŞIBEYAZ’IN HAFIZALARDA İZ BIRAKAN BAKLAVALARI GERİ DÖNDÜ

Altın rengi çıtır çıtır yufkası, seçkin Antep fıstığı ile beş duyuyu harekete geçiren Kaşıbeyaz’ın efsanevi baklavaları geri döndü. Baklava, şöbiyet, dolama, havuç dilimi gibi tatlar, Kaşıbeyaz’da yeniden lezzet şöleni yaşatıyor.

Güneydoğu Anadolu Mutfağının seçkin lezzetlerini, 40 yılı aşkın süredir İstanbullularla buluşturan Kaşıbeyaz Lezzet Grubu, iddialı kebap lezzetleri kadar yendiği anda hafızlarda silinmeyecek izler bırakan, hafifliğiyle yemekten kendisini alamayacağınız baklava çeşitleriyle de biliniyordu. Kısa bir aradan sonra mutlulukla bağlantısına kesin gözüyle bakılan, damaklarda yarattığı coşkuyla

vazgeçilmeyen lezzetlerden baklava, Kaşıbeyaz Lezzet Grubu’nda yeniden sevenleriyle kavuşuyor. Şöbiyetten havuç dilimine, kadayıftan baklavaya kadar aklınıza gelebilecek tüm baklava çeşitlerini Kaşıbeyaz Lezzet Grubu şubelerinde tadabilmek mümkün. Her gün Florya’daki imalathanede Antep’in en iyi fıstığıyla ve baklavanın hafif olmasını sağlayan sadeyağla hazırlanan baklava çeşitlerini Kaşıbeyaz Florya, Kaşıbeyaz Vadistanbul, Yeniköy Kaşıbeyaz Bosphorus, Kaşıbeyaz Akvaryum, Watergarden Kaşıbeyaz Ataşehir ve AOÇ Kaşıbeyaz Ankara şubelerinde tadabileceğiniz gibi isterseniz Kaşıbeyaz Florya’nın hemen önünde kurulan Baklava Shop’tan bu lezzetleri satın alabilmeniz mümkün.

Kaynak: Boss Life Dergi