Conrad Hong Kong Otelinin Masalsı Dünyası ile Kendinizi Şımartın!

Dünyanın gelmiş geçmiş en başarılı girişimcilerinden olan Conrad Hilton, babası ile temellerini atmış olduğu Hilton şirketini, başta 3897 otelin de dahil olduğu bir imparatorluğa dönüştürmeyi başardı. Conrad Hilton, 1919 yılında kurmuş olduğuHilton Worldwide adındaki şirket ile dünyanın dört bir yanına birbirinden lüks oteller yerleştirdi. 1979 yılında hayata gözlerini yummuş olsa da şirketi giderek büyümeye devam etti.

1985 yılında kurucusunu onurlandırmak adına 17 farklı güzergaha yerleştirilen Conrad Hotels&Resorts markasına ait otellerinden bir tanesi de İstanbul’da bulunuyor. ABD, Uruguay, Çin, Hong Kong, Hindistan, Mısır ve Portekiz gibi farklı kıtalara ulaşan ve 23 otelden oluşan bu gruba, yeni bir üye daha katılıyor. Halihazırda dünyanın en lüks su altı otelleri arasında bulunan Conrad Maldives gibi bir güzelliği bünyesinde barındıran bu marka, eşsiz özerk bölge olan Hong Kong’a ultra lüks bir tesis daha dikiyor.

Fazlasıyla iyi bir dekorasyona sahip büyüleyici bir süit odada, kusursuz hizmetler eşliğinde konaklamak hemen hemen herkesin hayalini süslemektedir. Fakat konaklamış olduğumuz kimi oteller, bazen bizleri hayal kırıklığına uğratabiliyor. Ancak dünyaca ünlü isimlerin kaçamak noktası olan Mandarin Oriental gibi Hong Kong’da bulunan bu Conrad oteli, beklentilerinizi tamamıyla karşılayacaktır. Conrad Hong Kong; bünyesinde barındırmış olduğu 61 katın tamamında da lüksü ve kusursuz hizmeti misafirleriyle buluşturuyor. Plazma televizyonların, yüksek hızlı internetin, çift hatlı telefonların, elektronik kasaların ve modern birçok olanağınbulunduğu 512 adet olağanüstü odasıyla da sizlere masal tadında bir konaklama imkanı tanıyor.

Conrad Hong Kong; misafirlerine sunmuş olduğu eşsiz konaklama deneyimini, sahip olduğu tesisler ve aktivite kaynakları ile süslemeyi başarıyor. Tam donanımlı spor salonu ve göz alıcı açık yüzme havuzu ile hem formunuzu koruyabilmenize hem de keyifli bir tatil geçirebilmenize yardımcı olacak.

Eğer bu güzelliği; mesleki çalışmalar veya toplantılar için ziyaret ettiyseniz, 1000 kişinin üzerinde misafirin ağırlanabileceği 11 toplantı odası işinize yarayabilir. Konforlu konaklama imkanlarıyla kendinizi şımarttıktan sonra sıra geldi, otel bünyesinde eşsiz lezzetler sunan dünya mutfaklarına. Eğer İtalyan mutfağına karşı özel bir ilginiz varsa Nicolini adı verilen lüks restoran sizler için fazlasıyla ideal olabilir. Fakat Çin’e özgü tatlara ulaşmak istiyorsanız, geniş bir lezzet yelpazesine sahip Gold Leaf mükemmel bir seçim olacaktır. Bu iki lüks restoranda enfes yemeklerin tadını çıkardıktan sonra biraz rahatlayarak, kaliteli içkilerin tadını çıkarabileceğiniz; Garden Cafe, Brasserie veya Lobby Lounge üçlüsünden bir tanesini de ziyaret edebilirsiniz. Dünya çapında en tanınmış otel zincirlerinden bir tanesi olan Hilton’un bünyesinde barındırmış olduğu Conrad Hotels&Resorts markası, kusursuz konaklama imkanları sunan tesisleriyle hemen hemen herkesi büyülemeyi başarıyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz Conrad Hong Kong otelinde bu masalsı deneyime ulaşmak istemez miydiniz?

Kaynak: Boss Life Dergi