Clinimed, #NOFILTERAQUASHINE İle Filtresiz Güzellik!

0
71

Son yıllarda en önem verdiğimiz konulardan biri, şüphesiz sosyal medyadaki fotoğraflarımızda, video’larımızda nasıl “en kusursuz ve en güzel” görüneceğimiz! Sadece sosyal medyada değil, günlük yaşamda da Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği “Yaşasın filtresiz güzellik” diyor ve #nofilteraquashine ile filtresiz güzellik dönemini başlatıyor.

Sosyal medya hayatımızın bu kadar içindeyken hem kendimizi iyi hissetmek hem dış dünyaya pozitif enerji yüklemek için ‘’en güzel, en kusursuz’’ halimizi paylaşmak istiyoruz. Ancak ışık açısı, günün yorgunluğu, telefon kalitesi derken birçok etken güzelliğimize gölge düşürüyor ve çoğu zaman filtrelere başvuruyoruz. Clinimed Dermatoloji, Medikal Estetik ve Plastik Cerrahi Kliniği’nde uygulanan Aquashine tam da bu noktada devreye girerek filtresiz güzellik sunuyor.

Aquashine yöntemi ile mevsimin yıpratıcı etkilerine maruz kalmış, mat ve pul pul dökülen cildiniz artık güzelliğinize engel olmayacak. Çığır açan güzellik uygulaması #nofilterAQUASHINE ile en güzel, kusursuz ve pürüzsüz cilde sahip olacak, sosyal medyada #nofilter paylaşımların tadını çıkaracaksınız. Aquashine’ın içerisindeki, genç ve parlak bir cildin en önemli sırrı olan hyaluronik asit, vitamin, aminoasit ve antioksidanlar ile birleşerek cildinize hak ettiği ışıltıyı kazandırıyor.

İçeriğindeki yüksek konsantrasyondaki çapraz bağ içermeyen saf hyaluronik asit sayesinde cildiniz nemlenirken, formülündeki aminoasitler ve peptit kompleksleriyle cildiniz yeniden yapılandırılıyor. Enjeksiyon yoluyla cilt altına uygulanan Aquashine, ilk seanstan itibaren cildinizde gözle görülür bir canlılığın başlamasını sağlıyor. 2 haftalık periyotlarla 3 seans yapılan uygulama sonrasında ise sizleri sağlıkla ışıldayan, kırışıklıklardan arınmış, neme doymuş, canlı ve sıkı bir cilt yapısına kavuşturuyor. Üstelik Aquashine, yüz dışında boyun, dekolte ve eller gibi yaşımızı yansıtan bölgelere de rahatlıkla uygulanabiliyor. Paylaşımlarınızda en doğal, en mükemmel görüntüyü ve cildiniz için gerekli tüm ışıltıyı Aquashine ile sağlayacaksınız.

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here