Bodrum’la Buluşmaya Hazır mısınız?

Eğer bu yaz tatil planlarınız arasına Bodrum dahilse, 2018 yazının en hit mekanlarıyla tanışmaya hazır olun! Bodrum, her zaman Türkiye’nin en popüler tatil beldelerinden. Son yıllarda kış aylarında da ziyaretçi akınına uğrayan Bodrum; açılan yeni mekanları, eğlencenin dur durak bilmediği gece kulüpleri ve gurme restoranlarıyla bu yaza da hazır. Siz de önümüzdeki günlerde tatilinizin bir bölümünü bembeyaz evleri ve masmavi deniziyle Ege’nin en muhteşem yarımadasında geçirmeyi planlıyorsanız, işte Bodrum yazının en hit mekanları…

İl Riccio Beach House

Göltürkbükü’nde masal gibi bir tatil için farklı ihtiyaçlara ve zevklere yanıt veren Il Riccio Beach House, tam da aradığınız yer. Yenilenen menüsüyle Il Riccio Restaurant da eşsiz bir akşam yemeği için mükemmel bir alternatif.

Sait Restaurant Yalıkavak

Bir Bodrum klasiği olan Sait, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve fark yaratan sunumuyla Yalıkavak’ta müdavimlerini ağırlıyor. Mevsimine göre deniz ürünlerinin en tazelerini sunan Sait Balık’ın mezeleri de taze içerikler ve organik otlar ile günlük olarak hazırlanıyor.

Zuma Bodrum

Yalıkavak marina’nın en çok tercih edilen mekanlarından biri olan Zuma’da otantik Japon mutfağının modern yorumlarını deneyimleyebilir; kendine özgü sunumları ile misafirlerini ağırlayan mekanın şık atmosferi içinde eşsiz bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Mezzaluna Yalıkavak

İtalyan mutfağının gerçek örneklerini sunan mutfağı, renkli dekorasyonu ve rahat ortamı ile günün her saati kaliteli ve erişilebilir bir yemek deneyimi sunan Mezzaluna, imzası haline gelen yemekleri, müşteri odaklı hizmeti ve fark yaratan öncü sunumlarıyla Yalıkavak marina’da konuklarını ağırlıyor.

BaaBahçe Bitez

Bodrum Bitez’de bulunan bahçe konsepti ve rahat ortamı ile günün her saati kaliteli ve erişilebilir bir yemek deneyimi sunan BaaBahçe, Bodrum’da balıkçılardan sonra çok ciddi şekilde Steak sunumları ile konuklarını kendisine hayran bırakıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi