Binance Öğren ve Stake Et: Ücretsiz Kripto Kazanın ve Bir Kursu ve Kısa Testi Tamamlayarak %100 APY ile SHIB Kilitli Staking’in Tadını Çıkarın! (09/06/2022)

Binance Öğren ve Stake Et: Ücretsiz Kripto Kazanın ve Bir Kursu ve Kısa Testi Tamamlayarak %100 APY ile SHIB Kilitli Staking'in Tadını Çıkarın! (09/06/2022)
Binance Öğren ve Stake Et: Ücretsiz Kripto Kazanın ve Bir Kursu ve Kısa Testi Tamamlayarak %100 APY ile SHIB Kilitli Staking'in Tadını Çıkarın! (09/06/2022)

Değerli Binance Kullanıcıları,

“Binance Öğren ve Kazan”ın aldığı son derece olumlu yorumlar ve elde ettiği başarı sonucunda, Binance kullanıcıların blockchain hakkında bilgi edinebileceği ve bir kursu tamamlayarak ve kısa testi çözerek 45.000 SHIB kazanabileceği “Binance Öğren ve Stake Et” etkinliğini yakında başlatacaktır. SHIB ödülleri, kullanıcıların %100 APY’nin tadını çıkarabileceği etkinlikte otomatik olarak 150 günlüğüne stake edilecektir.

09/06/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) sonra hesap oluşturan ve kimlik doğrulamasını tamamlayan tüm yeni kullanıcılar09/06/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) itibaren makaleleri okuyup, videoları izleyip ve kısa testleri çözüpödüller tükenene dek etkinliğe katılabilirler. Her kursun yalnızca bir defa tamamlanabileceğini ve her kullanıcının tamamladığı kurs başına en fazla bir ödüle hak kazanabileceğini lütfen aklınızda bulundurun. 

Sunulan Ürünler (Kilitli Staking)

Dijital VarlıklarSüreStandart Yıllık Getiri Oranı
SHIB150 Gün%100

Daha fazla kripto kazanmak adına yeni projeler ve fırsatlar için bizi takip etmeye devam edin. 

Hemen Öğrenerek Kazanmaya Başlayın!

Hüküm ve Koşullar:

  • 09/06/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) itibaren bir Binance hesabı oluşturup kimlik doğrulamasını tamamlayan tüm kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya hak kazanacaktır. Yasa dışı olarak toplu kayıt edilmiş hesaplar etkinliğe katılamaz ve hiçbir ödül alamaz. 
  • Ödüller sınırlı sayıdadır ve ilk gelen alır esasında dağıtılacaktır. Kullanıcılar, her bir kursun ödülünü ancak kısa testi tamamladıktan sonra alabilirler.
  • Kullanıcıların kazanabileceği ödüller için ülke bazında üst sınırlar bulunmaktadır.   
  • Binance Staking, kabul edilen staking süresinin sonunda stake edilen Dijital Varlıkları/Dijital Para Birimlerini kullanıcıların spot cüzdanlarına iade edecektir. Dijital Varlıkların/Dijital Para Birimlerinin değeri dalgalanabilir ve değişebilir.
  • Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking’e giderek Kilitli Staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
  • Bu etkinlikte, kullanıcılar stake edilmiş Dijital Varlıkları/Dijital Para Birimlerini erken geri alamazlar.
  • Binance, etkinliği önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda sonlandırma hakkını saklı tutar.
  • Binance hesapları yalnızca hesap sahibi tarafından kullanılabilir. Binance, hesabın hesap sahibi dışındaki kişiler tarafından kullanımı durumunda hesabı askıya alma, dondurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Binance, nihai kararı verme hakkını saklı tutar. Binance, bu koşulları kendi takdirine bağlı olarak dilediği zaman değiştirme veya düzenleme hakkını saklı tutar.
  • Çevrilen versiyonlar ve İngilizce versiyon arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Risk uyarısı: Kripto para alım-satımı yüksek piyasa riski içerir. Lütfen yatırımlarınızı dikkatlice yapın. Binance, alım-satımdan kaynaklanan kayıplarınızdan sorumlu değildir.

Desteğiniz için teşekkürler!

Binance Ekibi

08/06/2022

Binance’in mobil kripto alım-satım uygulamasıyla dilediğiniz yerden işlem yapın (iOS/Android)

Bizi takip edin: 

Telegram: https://t.me/BinanceTurkish

Twitter: https://twitter.com/Binance_Turkish

Facebook: https://tr-tr.facebook.com/BinanceTurkish 

Instagram: https://www.instagram.com/binance_turkiye 

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin düzeltme, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Kaynak : Binance