Binance Birikimler Hizmet Sözleşmesi

Binance Birikimler Hizmet Sözleşmesi
Binance Birikimler Hizmet Sözleşmesi
  1. Binance.com, kullanıcılarının kullanmadıkları kripto para birimi varlıklarından gelir elde etmesi için Binance Birikimleri hizmete sunmuştur.
  2. Binance Birikimler varlıkları, kripto parayla kaldıraçlı borç alma ve diğer işlemler için kullanılacaktır.
  3. Binance Birikimler hizmetini kullanırken, Binance.com’u platformun kurallarına göre kaldıraçlı faiz vermesi için koşulsuz olarak yetkilendirirsiniz.
  4. Binance Birikimler hizmetini kullanırken, varlık kaynaklarının yasal ve uyumlu olmasını sağlayan ilgili Devlet yasalarına uyarsınız.
  5. Binance Birikimler hizmetini kullanırken, kripto para yatırımının risklerini tamamen anlamış olmanız ve işlemlerinizi dikkatli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. 
  6. Binance.com üzerinde yapılan tüm yatırım faaliyetlerinin gerçek yatırım niyetinizi temsil ettiğini ve yatırım kararlarınızın olası risklerini ve yararlarını koşulsuz olarak kabul etmiş olursunuz.
  7. Binance.com, Binance Birikimler hizmetini askıya alma ya da sonlandırma hakkını saklı tutar. Gerektiği takdirde, Binance Birikimler hizmetini herhangi bir zamanda askıya alabilir ya da sonlandırabilir. 
  8. Binance.com, Binance Birikimler hizmet uygulamasında gecikme, askıya alma ya da sapmaya neden olabilecek ağ gecikmesi, bilgisayar sistemi arızaları ve diğer mücbir sebeplerle ilgili olarak, Binance Birikimler hizmeti sisteminin istikrarlı ve etkili bir şekilde çalışacağına taahhüt verememekle birlikte, ticari olarak gerekli çabayı gösterecektir. Nihai hizmet, yukarıdaki etmenler nedeniyle beklentilerinizi karşılamıyorsa, Binance.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Binance Birikimler hizmet sözleşmesini okudum ve Binance Birikimler hizmetini kullanmayı kabul ediyorum. Bu risklerin farkındayım ve bu hizmeti kullanmayı onaylıyorum.

Kaynak : Binance