Sema SİDAR ile Burçlar!

Merhaba artık size her ay düzenli olarak Boss Life sayfalarından Astroloji alanında destek vererek sesleneceğim ama Önce bu ay biraz kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben Sema Sidar ,Doğu Akdeniz Üniversitesi bilgisayar ve bilişim sistemleri mezunuyum, profesyonel olarak 3,5 yıldır Astroloji adına Danışmanlık hizmetleri veriyorum. Hayatımdaki birçok konuda kararsızlık yaşarken , potansiyellerimi keşfe çıktığım anda astroloji karşıma çıktı ve sonunda Doğum haritamdaki her şey aslında beni Astrolog olmaya götürdüğünü gördüğüm noktada Astroloji eğitimlerine yöneldim, bu doğrultuda Dinçer Güner’den temel ve ileri seviye astroloji eğitimi alarak, başarılı bir şekilde mezun oldum .Bilginin sonu olmadığından dolayı halen astrolojinin farklı alanlarında eğitimlerime devam ediyorum ve 3,5 yıldır kendi merkezim olan Sema Sıdar Astroloji ve Kişisel Gelişim merkezinde danışanlarıma hizmet vermekteyim.

Peki astroloji nedir? Hayatımızda ve iş dünyasından bize ne gibi faydaları olabilir? Biraz bunlardan bahsetmek istiyorum. Astroloji gezegenlerin gökyüzündeki etkileşimlerinin yeryüzüne ,hayata yansımalarını inceleyen istatistiksel bir bilim dalıdır. Hayatınızla ilgili potansiyelleri inceler ,neleri yapmaya yatkınsınız bunları gezegenlerden destek alarak yorumlar.Doğumu olan her olayın yani saati, tarihi,lokasyonu belli yeni başlangıcın ,kendine ait bir doğum haritası ve içinde barındırdığı imkanlar ve imkansızlıkları vardır. İmza attığınız önemli sözleşmenin bile potansiyellerini, uzun ömürlülüğünü içeren bir doğum haritası mevcuttur ve Astroloji aslında senin burcunun özellikleri şu demekten daha fazla şey içerir ve zamanı profesyonel bir biçimde kullanmanızı sağlar.Boss Life’ın Astroloji sayfalarından en çok size bu konuda yardımcı olmak istiyorum. Ekim ayı ile beraber güzel bir aylık planlama yapacağım sizlere, vermeniz gereken doğru kararlar adına burçlar bazında yönlendirmeleri içerecek .

Bu bilgilendirmeden sonra Eylül Ayında bakalım genel gökyüzü etkilerinde Neler var? Eylül ayı artık hamle yapmanız , harekete geçilmesi gereken bir ay fakat, Merkür retrosundan sonra, Merkür iletişim gezegeni olarak her türlü anlaşmadan,- sözleşmeden, hızlı ilerlemesi istediğiniz haberleşmeden sorumludur ve geri harekette iken çok önemli imzalar atılmaz 6 Eylül itibariyle Merkür’ün geri hareketi son bulacak ve Bu tarihten sonra rahatlıkla, önemli imzalarınızı atabilirsiniz. Yine 6 Eylül’de gerçekleşen Balık burcundaki Dolunay döneminde, özellikle ameliyat operasyon içeren durumlarınız varsa daha olumlu sonuçlanması ve hızlı iyileşme adına 6 Eylül – 14 Eylül arasındaki tüm tarihleri kullanabilirsiniz.Diyete başlamak, sağlıklı beslenmeyi hayatınıza oturtmak için harika bir süreç. 10 Eylül’den sonra ise özellikle yazı, işleri sözleşme içeren işler, anlaşmaya dökülmesi gereken büyük projeler için olumlu etkiler var iken. Konuşmadan ziyade her şeyi yazıya dökülmesi gerekli.

10 Eylül’den sonra verilen sözleri,verdiğiniz sözleri yazıya dökmeniz çok önemli.Kısaca söz uçar yazı kalır dönemi. Ayın 15’inden sonra ise hızlı nakit akışı için ay sonuna kadar çok güzel etkiler olacak.. Tüm Al-sat içeren işlerinizi bu tarihten sonra gerçekleştirebilirsiniz.Diğer yandan 20 Eylül’den itibaren ise özellikle görsele dayalı işlerinizin tasarımını yapmak, reklam, PR işlerinize yönelmek, Logo ,Şirketinizin internet hizmetlerini gerçekleştirebilirsiniz.Yine 20 Eylül’de gerçekleşecek Başak burcundaki yeni ay size eğitim ve sağlık hizmetlerinde güzel yeni başlangıçlara yöneltecek. Önümüzdeki ay burç analizlerinde görüşmek üzere. Başarılarla dolu bir Eylül ayı diliyorum…

Kaynak: Boss Life Dergi