Q Ailesinin Yeni Yüzü!

Dört kapılı lüks coupé’nin zarifliği ile büyük bir SUV’un üstün becerileri Audi Q8’de buluştu.

Hem off-road yolculukarı için yeterince sağlam hem de üstün donanım ve bağlantı özellikleriyle konforun zirvesinde olan Audi Q8, piyasaya iddialı bir giriş yaptı. SUV’ların çok yönlülüğünü coupé tasarımına yansıtan bu yeni otomobil, iş gezilerinden keyif amaçlı yolculuklara, kusursuz bir yol arkadaşı. Dış tasarım detaylarıyla ilk bakışta farklı olduğunu belli eden Audi Q8, sekizgen şeklindeki ön paneli, L formlu LED farları, sert hatlı radyatör ızgarası ile kendine güvenen bir imaj çiziyor. Aracın uzunluğu 4,99 metre iken genişliği 2 metre, yüksekliği ise 1,71 metre.

Bunun anlamı yolcularına rakiplerinden daha geniş bir iç alan sunuyor olması. Aracın teknolojik özellikleri arasında üç farklı boyuttaki dokunmatik multimedya ekranı, şerit takip, akıllı hız sabitleyici, sesli komut özelliği, 360 derecelik görüşe sahip kamera gibi işlevler ve üstün navigasyon sistemi öne çıkıyor. Konfor seviyesini daha da artırmak isteyenlere ise dört bölümlü otomatik havalandırma, hava kalitesini artıran Q Ailesinin Yeni Yüzü www.bosslife.com.tr 67 Exclusive özel bir sistem, masaj ve havalandırma özelliklerine sahip koltuklar gibi seçenekler sunuluyor.

Audi Q8 satın alacaklara sunulacak bir başka opsiyonel özellik ise yolu adeta üç boyutlu bir şekilde aydınlatabilen HD Matrix LED farlar olacak. Kısacası quattro özelliklerini taşıyan etkileyici Audi Q8, eşsiz dış tasarımı, geniş ve konforlu iç mekanı, ileri teknoloji navigasyon, bilgi ve eğlence sistemleri ile SUV rekabetini epey kızıştıracak.

Kaynak: Boss Life Dergi