Hatteras 70 Hayatın Anlamını Keşfetmenizi Sağlayacak Süper Yat!

Bazen şehrin ya da yaşamış olduğunuz bölgenin boğucu ve yorucu yaşam tarzından sıkılmış olabilirsiniz. Ya da her şeyden öte, kendinizi denizin sonsuzluğuna bırakıp ve etrafınızdan uzaklaşıp huzuru bulmak isteyebilirsiniz. Bazıları için bu hayal küçük bir takada gerçekleşir, bazıları içinse lüks yatlar bile yetmeyebilir…

Hayallerini lüks ve konfor içerisinde gerçekleştirmek isteyenler için Hatteras Yachts firması kusursuz bir yat tasarladı. Denizlerin huzur verici dokusunun içinize işleyeceği bir yolculuğa yelken açmanızı sağlayacak olan Hatteras 70 adındaki bu motorlu yat, en az Benetti FISKER 50 kadar lüks özelliklerle donatılmıştır.

Okyanusla çevrili lüks bir evi andıran bu muhteşem yat ile sonsuzluğa yelken açmak kadar büyüleyici bir deneyimi yaşamak istemez miydiniz? Eğer cevabınız evet ise Hatteras 70 isimli yatın sunmuş olduğu olanaklara, bünyesinde barındırmış olduğu lüks özelliklere ve denizlere aşık olanları fazlasıyla heyecanlandıracak etkileyici tasarımına hayran kalacağınıza emin olabilirsiniz…

Hatteras Yachts firmasının en yeni projesi olan Hatteras 70
Motor Yacht, klasik Amerikan tarzı ve güzeller güzeli Avrupa stili
iç mekanıyla fazlasıyla etkileyici bir motorlu taşıttır. 23 metre uzunluğundaki bu güzellik, Hatteras 100 Raised Pilot House modelinden esinlenilerek tasarlanılmış olup modern ve konforlu bir iç mekan sunmaktadır. Bu güzel yat, Komorebi kadar farklı bir tasarım ürünü olmasa da sahip olduğu lüks niteliklerle diğer motorlu yatlarla arasındaki farkı göstermektedir. Hatteras’ın Kuzey Carolina’daki genel merkezinde tasarlanan bu muhteşem yat, misafirlerini huzurlu ve konfor dolu bir yolculuğa sürüklemektedir.

Hatteras tarafından projelendirilen bu güzelliğin uzun ön güvertesi güneşlenmek için kusursuz bir imkan sunarken, kıç tarafına doğru uzanan kaptan köşkü ise rahat bir yaşam alanın çatısı görevini üstleniyor. Ayrıca yatta bulunan kokpit barıyla birlikte geniş yemek alanı da Oceanis Yacht 62 modeli kadar lüks bir yaşam alanı sunuyor. Bu olanakların yanı sıra orta bölmede yer alan 3 metre yüksekliğindeki avlu da misafirlerinin rahatlamalarını sağlıyor. Potansiyel müşterilerin isteklerine göre değiştirebilecekleri iç mekan tasarımında ise eskitme beyaz meşeden, kaliteli deriden ve paslanmaz çelikten oluşan eşyalar bulunuyor.

Geminin iç mekanını oluşturan bu malzemeler ayrıca kral dairesinde ve üç odanın içeriğinde de yer alıyor. Estetik görünümün ötesinde bir güzelliğe sahip olan Hatteras 70 Motor Yacht, kusursuz bir yolculuk deneyimini sunmasının yanı sıra, huzurlu ve konforlu bir iç mekanda yaşama fırsatı da sağlıyor. İnanılmaz bir tarz ve performans ile tasarlanan Hatteras 70, 5.1 milyon dolarlık fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Sade ve modern olanakları ile abartılı bir yat olmamasına rağmen 5 milyon doların üzerindeki fiyat etiketiyle oldukça pahalı bir motorlu yat olan Hatteras 70 ile şehrin sıkıcılığından uzaklaşıp okyanusların ve denizlerin gizemli büyüsüne kendinizi kaptırabilirsiniz. Lüks olanakları ve sınır tanımayan tasarımıyla etkileyici bir yat olan Hatteras 70 ile huzura doğru yelken açmak istemez misiniz?

Kaynak: Boss Life Dergi