GAME OF THRONES Oyuncuları Bölüm Başına Ne Kadar Kazanıyor?

Kit Harington (Jon Snow) ve Lena Headey (Cercei Ancak Turner (Sansa) neden diğer oyuncular kadar Lannister) gibi yıldızlar 2017’de dizinin son kazanmadığını anladığını söylüyor.
sezonunun çekimleri başlamadan önce büyük Harper’s Bazaar’a geçen hafta konuşan Turner “Kit benden zamlar aldılar. Bu yıldızlar son sezonda bölüm daha fazla para aldı ama onun daha büyük bir hikayesi var. başına 500 bin dolar kazandı. Son sezonda 70 tane kadar gece çekimine katıldı. Benim o

Daha önceki zamlar 2014 yılında gelmişti. Bu zamların ardından Harrington, Headey, Peter Dinklage (Tyrion Lannister), Emilia Clarke (Denerys Targaryen) ve Nikolaj Coster-Waldou (Jaime Lannister) bölüm başına 300 bin dolar kazanmaya başlamıştı .

Diğer oyuncular ise rol arkadaşları kadar çok para kazanmıyor.

Sophie Turner (Sansa Stark) ve Maisie Williams (Arya Stark) gibi oyuncuların kazandığı para, HBO’nun diğer bir dizisi Westworld’ün oyuncularının kazandığından da daha az.

Westworld oyuncuları Evan Rachel Wood, Ed Harris, Jeffrey Wright ve Thandie Newton, üçüncü sezonda bölüm başına 250 bin dolara anlaştı .

‘ÇOK ÇALIŞAN ÇOK KAZANIYOR’

kadar fazla çekimim olmadı. O yüzden ben ‘bence o para sizin olsun’ modundaydım” ifadesini kullandı.

Oyuncularının son sezonda bölüm başı kazançları şu şekilde:

Kit Harrington (Jon Snow) – 500 bin dolar
Lena Headey (Cercei Lannister) – 500 bin dolar
Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) – 500 bin dolar Peter Dinklage (Tyrion Lannister) – 500 bin dolar Nikolaj Coster-Waldau (Jaime Lannister) – 500 bin dolar Sophie Turner (Sansa Stark) – 175 bin dolar
Maisie Williams (Arya Stark) – 175 bin dolar
Isaac Hempstead Wright (Bran Stark) – 175 bin dolar

Kaynak: Boss Life Dergi