Erbakan MALKOÇ, En Başarılı CEO Seçildi!

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in katılımlarıyla 25 Temmuz Çarşamba günü The Ritz Carlton Otel’de gerçekleşen Ekonomist dergisi “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” ödül töreninde, Erbakan Malkoç 35. sıradan listeye giriş yaptı.

İş, sanat, cemiyet, spor dünyasının tanınmış simalarının ve kralların, prenslerin, liderlerin otomobillerini emanet ettikleri Erbakan Malkoç, başarılarının arasına bir yenisini daha ekledi. Ekonomist dergisi, “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” ile Türkiye ekonomisine yön veren başarılı genç yöneticileri belirledi. Aylar süren bir araştırma kapsamında belirlenen listeye göre DizaynVip Group CEO’su Erbakan Malkoç, 55 milyon TL’lik cirosu ve oluşturduğu 110 kişilik istihdamla listeye 35. sıradan giriş yaptı.

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in katılımlarıyla 25 Temmuz Çarşamba günü The Ritz Carlton Otel’de gerçekleşen Ekonomist dergisi “40 Yaş Altı 40 Genç CEO” ödül töreninde ödülünü alan Erbakan Malkoç, Türkiye’de 20 yıl önce ortaya çıkardığı otomobil dönüşüm sektörüyle tanınıyor.

Malkoç, vip araç dönüşümü noktasında Mercedes-Benz’in yetkili van partner’ı olmasının yanı sıra dünyada ve Türkiye’de ilk kez akıllı telefon ve tablet üzerinden araçları hareket ettirme, sesli komutla hareketli aksamları hareket eden araç ve kişiyle konuşan araç teknolojileriyle ses getirmişti. 2013’te Uluslararası Marka Liderleri Zirvesi Lob’in Europe’ta “Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarımı Ödülü”nü, 2014’te ABD’nin en prestijli organizasyonu IMA IMPACT Teknoloji Zirvesi’nde “Dünya’da Otomobil Tasarımında Teknolojiyi En İyi Kullanan Firma” ödülünü kazanan Erbakan Malkoç, şu anda yapay zeka, sanal gerçeklik ve hologram teknolojileri üzerine çalışıyor.

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here