Şeyma Subaşı, HEALTHYİSH CAFE’Yİ açtı

0
24

Acun Ilıcalı’nın eşi Şeyma Subaşı Ilıcalı, uzun zamandır hayalini kurduğu ve faaliyete geçirmek için gün saydığı ‘sağlıklı yiyecekler’ konseptli mekanında ki çalışmalar tamamlanınca, bekletmeden mekanını açtı.

Bir süredir tadilat çalışmaları devam eden mekanda ki çalışmalar tamamlanınca, mekanı açan Şeyma Subaşı, ilk gün için özel konuklar ağırladı. Cafe’ye gelen ünlü isimlerin videosunu da çekerek sosyal medyadan paylaştı. Ünlü et restoranı zinciri sahibi Nusret Gökçe’de mekanın açılışına gelirken, menüden balık yemeyi tercih etti.

Balığı ilk tattığı sıralarda kamera kaydına alınan Gökçe’ye beğendiğin mi diye soran Subaşı, olumlu yanıt alınca ‘oley be’ diye sevindi. Diğer yandan açılışta yer alan bir diğer ünlüler ise, Mert Vidinli, Oğulcan Engin ve eşi Acun Ilıcalı’da vardı. Henüz tam olarak faaliyete başlamayan mekan yalnızca yakın dostlara açık bir şekilde faaliyet gösterdi. Mekanın lezzetlerini özel arkadaşlarına tattırarak yorumlarınızı alan Subaşı, bu anları da sosyal medya hesabından yayınlayarak, heyecanını takipçileri ile paylaştı.

Subaşı, “İnsanlara sağlıklı gıdalar sunmak istiyorum. Ben yemek yapmayacağım ama annem yapabilir, yemekleri güzeldir” dedi.

Bebek mah. Cevdetpaşa Cad. Sağlık apt. No:24 B 34342
Beşiktaş/İstanbul

Kaynak: Boss Life Dergi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here